20 Февруари 2026петък20:13 ч.

БСП дарява учебни помагала за първокласниците в с. Баня

автор:Дума

visibility 169

Средства и учебни помагала ще дари Парламентарната група на "БСП за България" за първокласниците в с. Баня. Днес там започна двудневен семинар на ПГ на левицата съвместно с ръководството на БСП. На форума ще се дискутират законодателните инициативи на социалистите и организацията на продължаващите срещи на представителите на БСП с граждани от цялата страна за "Визия за България".
Жители на с. Баня посрещнаха лидера на БСП Корнелия Нинова на площада пред кметството. Поздрави я и младо семейство с тризнаци. Председателят на левицата се срещна с кмета на селото  Мария Юрганчева. Тя сподели, че Баня е развиващо се село и има 3 000 жители, почти няма безработица.  В началното училище учат 240 деца, 130 деца посещават детската градина.
Корнелия Нинова съобщи на кмета, че ПГ "БСП за България" дарява на всички първокласници учебни помагала и средства на читалището за развиване на детската самодейна група.



 

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 1071

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 977

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 931

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 1071

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 1009

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 1002

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 1081

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 994

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 968

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 983

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ