17 Септември 2025сряда05:33 ч.

Зърното от Украйна тръгва до седмица

/ брой: 145

автор:Дума

visibility 306

Турция очаква износът на зърно от Украйна да започне в рамките на една седмица, след като страната помогна за договореното споразумение с Русия за облекчаване блокадата на украинските пристанища, заяви висш съветник на президента Реджеп Ердоган. Очаква се в следващите 120 дни да бъдат изнесени 25 млн. тона зърно.

Започна работа Съвместният координационен център в Истанбул, откъдето ще се извършват инспекции на корабите, превозващи зърно за износ от Украйна, съобщиха световните агенции.

Руският външен зам.-министър Андрей Руденко заяви, че сделката за деблокиране на украинския износ на зърно през Черно море може да се сблъска с проблеми и да се провали, ако пречките пред износа на селскостопански продукти от Русия не бъдат решени едновременно с началото на доставката на украинско зърно, тъй като двата документа са подписани едновременно, предаде агенция "Интерфакс".

Българинът прави неразумни инвестиции преди еврото

автор:Дума

visibility 672

/ брой: 172

БДЖ с намаления за ученици и студенти

автор:Дума

visibility 600

/ брой: 172

Годишната инфлация се задържа на 5,3 на сто

автор:Дума

visibility 549

/ брой: 172

Банкнотите в обращение у нас намаляват с 9%

автор:Дума

visibility 553

/ брой: 172

Отново бум на нелегални мигранти

автор:Дума

visibility 595

/ брой: 172

Работещи и пенсионери в Гърция с повече пари

автор:Дума

visibility 632

/ брой: 172

Тръмп шокиран от "меките" санкции

автор:Дума

visibility 588

/ брой: 172

Накратко

автор:Дума

visibility 574

/ брой: 172

Военни комикси

автор:Александър Симов

visibility 606

/ брой: 172

Парите на инвалидите

visibility 619

/ брой: 172

Къде е реалното производство?

автор:Гарабед Минасян

visibility 642

/ брой: 172

Ще събарят ли старите панелки за нови жилища?

visibility 645

/ брой: 172

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ