07 Юни 2025събота11:44 ч.

В Гърция ще свалят цените на коледни стоки

/ брой: 232

автор:Дума

visibility 6092

В Гърция ще свалят цените на коледните стоки. Освен това глобяват с милион евро и компании за непозволено високи цени на пазара, което доведе до спад на цените на част от стоките.
Министерството на развитието съобщава, че от средата на месец декември във веригите супермаркети ще има намаление на коледни стоки след споразумение на търговците с ведомството. Целта е да се предоставят стоки на достъпни цени, което да осигури коледни подаръци и храни за хората с ниски доходи. Акцията се нарича "кошницата на Дядо Коледа" и ще предлага играчки, детски дрехи, месо и коледни сладки.
В последните месеци по същата система супермаркетите предлагат и продават по-евтини хранителни стоки.
В  същото време финансовите власти наложиха глоба от един милион евро на компания за кафе, поради нелогично високи цени на пазара. В рамките на ден компанията намали цените в магазините с 25%.

Тръмп и Путин обсъдиха Украйна

автор:Дума

visibility 751

/ брой: 101

Румъния иска да приеме център по сигурността

автор:Дума

visibility 790

/ брой: 101

Гърция затяга контрола по пътищата

автор:Дума

visibility 773

/ брой: 101

Накратко

автор:Дума

visibility 698

/ брой: 101

Долу ръцете!

автор:Александър Симов

visibility 796

/ брой: 101

Не на конфронтацията с Русия!

visibility 917

/ брой: 101

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ