20 Февруари 2026петък13:01 ч.

Социалистите от Брегово подкрепят протестите

автор:Дума

visibility 538

Членовете на БСП в Брегово изразяват своята  солидарност и подкрепа за провежданите протести, обхванали цялата страна. Според социалистите те са справедлив израз на крайна нетърпимост, негодувание и обществена зрялост, срещу десетгодишното олигархичното управление на кабинета „Борисов“. Те изразяват своя протест прокурорския погром, срещу грубото погазване на правовия ред, на Конституцията и оскверняването на българската държава и държавност.

БСП в Брегово осъжда категорично всеки опит на управляващата клика да упражни насилие над гражданските протести и настояваме за незабавна оставка на главния прокурор. На този модел на управление трябва да се сложи край, а системата на обществени отношения дълбоко променена, категорични са от левицата.

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 630

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 586

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 615

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 641

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 624

/ брой: 35

Доживотен затвор за експрезидента на Южна Корея

автор:Дума

visibility 624

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 644

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 575

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 573

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 618

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ