17 Юли 2025четвъртък23:05 ч.

Шествие и празник на ДУМА за 1 май

автор:Дума

visibility 4832

На 01.05.2019 г. в 11:00 часа на пл. "Св. Александър Невски" в София Българската социалистическа партия ще даде началото на своя митинг-шествие по случай Деня на труда и международната работническа солидарност, с който "БСП за България" ще открие и предизборната си кампания за предстоящите евроизбори. Шествието ще премине по ул. "Г. С. Раковски", бул. "Княз Ал. Дондуков" и ще завърши на  пл. "Независимост"

След обръщенията по случай Международния ден на труда на пл. "Атанас Буров", между БНБ и фонтана пред Археологическия музей, ще се отбележи и празникът на в. "Дума", левия печат и свободните медии

Присъстващите ще могат да чуят изпълненията на Николина Чакърдъкова и група "Тоника СВ"

Средствата по ПВУ за саниране са спасени

автор:Дума

visibility 746

/ брой: 130

Словакия пак блокира санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 812

/ брой: 130

Джорджеску остава под съдебен контрол

автор:Дума

visibility 740

/ брой: 130

Париж отменя два официални празника

автор:Дума

visibility 801

/ брой: 130

Пекин стопля отношенията с Брюксел

автор:Дума

visibility 716

/ брой: 130

Възможности

автор:Александър Симов

visibility 780

/ брой: 130

Ах, леглото

автор:Аида Паникян

visibility 781

/ брой: 130

Пълен батак при хранилището за ядрени отпадъци

visibility 753

/ брой: 130

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ