17 Юли 2025четвъртък19:46 ч.

САЩ осуетили покушение срещу Путин и Белоусов

/ брой: 149

автор:Дума

visibility 6026

Украинските спецслужби са планирали атентат срещу президента Владимир Путин и военния министър Андрей Белоусов на 28 юли по време на парада за Деня на ВМС в Санкт Петербург. Това съобщи зам. външният министър Сергей Рябков, цитиран в руски медии. Дни преди парада Белоусов е провел телефонен разговор с шефа на Пентагона Лойд Остин и го е призовал да убеди Киев да се откаже от намеренията си. Остин бил „изключително изненадан“ от информацията, но я приел сериозно. От Пентагона се обадили в Киев и казали: „Ако мислите да правите нещо подобно, не го правете“, пише в. „Ню Йорк Таймс“.
Руски гранични сили са спрели украинско нахлуване в Курска област, а руската ПВО е свалила 26 дрона. Украйна твърди, че е свалила 4 ракети и 15 руски дрона.

Средствата по ПВУ за саниране са спасени

автор:Дума

visibility 498

/ брой: 130

Словакия пак блокира санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 581

/ брой: 130

Джорджеску остава под съдебен контрол

автор:Дума

visibility 525

/ брой: 130

Париж отменя два официални празника

автор:Дума

visibility 578

/ брой: 130

Пекин стопля отношенията с Брюксел

автор:Дума

visibility 508

/ брой: 130

Възможности

автор:Александър Симов

visibility 550

/ брой: 130

Ах, леглото

автор:Аида Паникян

visibility 574

/ брой: 130

Пълен батак при хранилището за ядрени отпадъци

visibility 526

/ брой: 130

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ