Резултати
/ брой: 137
Шампионска лига
I квалификационен кръг, реванши: Рига (Лат) - ДЪНДОЛК (ИРЛ) 4:5 след дузпи (0:0 в редовното време и продълженията, 4:5 общ резултат); АИК (Шв) - Арарат (Арм) 3:1 (4:3); КАРАБАХ (АЗЕР) - Партизани (Алб) 2:0 (2:0); РОЗЕНБОРГ (НОР) - Линфийлд (С. Ирл) 4:0 (6:0); Лудогорец - ФЕРЕНЦВАРОШ (УНГ) 2:3 (3:5); КЛУЖ (РУМ) - Астана (Каз) 3:1 (3:2); Пяст Гливице (Пол) - БАТЕ (БЛРС) 1:2 (2:3); СЕЛТИК (ШОТ) - Сараево (БиХ) 2:1 (5:2); СУТИЕСКА (ЧГОРА) - Слован Братислава (Слвк) 4:3 след дузпи 1:1 в редовното време и продълженията (5:4).
II кръг: Клуж (Рум) - Макаби (Изр); БАТЕ Борисов (Блрс) - Розенборг (Нор); ТНС (Уелс) - Копенхаген (Дан); Ференцварош (Унг) - Валета (Мал); Дъндолк (Ейре) - Карабах (Азер); Сабуртало (Груз) - Динамо (Хърв) Селтик (Шот) - Номе Калю (Ест); Цървена звезда (Сърб) - ХИК (Фин); Сутиеска (Чгора) - Апоел (Кип); Марибор (Слвн) - АИК (Шв); Виктория П (Чех) - Олимпиакос (Гър); ПСВ Айндховен (Хол) - Базел (Швейц).
Гледайте
Футбол
по Нова спорт
18.45 Царско село - Арда
по Диема спорт
21.00 Локо Пд - Славия
по Ринг
22.00 Сенегал - Алжир
по Макс спорт 4
5.25 ЛА Галакси - ФК ЛА
по БНТ 3
Тенис
16.00 Турнир в Бостад (мъже)
по Ф+
15.00 Турнир в Букурещ (жени)
по Евроспорт 1
Колоездене
12.20 Обиколка на Франция (XIII етап)
Фехтовка
19.15 СП в Будапеща
по Евроспорт 2
Лека атлетика
10.45 и 16.30 ЕП до 20 г. в Бурос
Утре
Футбол
по Диема спорт
18.45 ЦСКА-Сф - Черно море
21.00 Берое - Лудогорец
по БНТ 3
19.50 Испания - Италия (юноши до 19 г.)
по Макс спорт 4
2.30 Филаделфия Юниън - Чикаго Файър
5.00 Реал Солт Лейк - Минесота Юнайтед
23.00 Атланта Юнайтед - Ди Си Юнайтед
по БНТ 3
Тенис
14.00 Турнир в Бостад (мъже)
по Ф+
15.00 Турнир в Букурещ (жени)
Волейбол
16.55 ЕП за юноши до 17 г. в София (1/2-финал)
по Евроспорт 1
Колоездене
14.20 Обиколка на Франция (XIV етап)
Фехтовка
18.50 СП в Будапеща
Ски скокове
21.20 Лятна Гран при верига във Висла
по Евроспорт 2
Лека атлетика
10.45 и 17.00 ЕП до 20 г. в Бурос
по Макс спорт 1
Тенис
14.00 Турнир в Лозана (жени)
Лека атлетика
16.00 Диамантена лига в Лондон
В неделя
Футбол
по Диема спорт
18.45 Ботев Пд - Дунав
21.00 Етър - Левски
по БНТ 3
Тенис
15.00 Турнир в Бостад (мъже)
по Ф+
17.00 Турнир в Букурещ (жени)
Волейбол
17.55 ЕП за юноши до 17 г. в София (финал)
Колоездене
12.55 Обиколка на Франция (XV етап)
Лека атлетика
10.45 и 16.45 ЕП до 20 г. в Бурос
по Макс спорт 1
Тенис
12.00 Турнир в Лозана (жени)
Лека атлетика
16.00 Диамантена лига в Лондон