21 Септември 2025неделя11:37 ч.

Радев: Нападките на Борисов са гузна истерия на този, който съсипа здравеопазването

автор:Дума

visibility 7958

Нападките от страна на Бойко Борисов, че правителството не се справя с ковид кризата, са гузна истерия на политика, който съсипа българското здравепозване.  Борисов имаше 12 години да реформира здравната система, да изгради национална детска болница, да достави медицински хеликоптери, да задържи младите лекари в България, коментира президенът Румен Радев пред журналисти в Добрич.

Държавният глава подчерта, че кабинетът прави всичко възможно, за да овладее кризата и да осигури работоспособност на всички здравни заведения, без да се затваря държавата.

Според него всички мерки за подпомагане на бизнеса вървят и той може да избира дали да работи при условията, които са му дадени или да затвори и да получава финансова подкрепа.

Както знаете, правителството прави всичко възможно да овладее кризата, да осигури работоспособност на всички лечебни заведения - така че, ние да преминем през това изпитание без да затваряме държавата, без да лишаваме българите от социален и културен живот и възможност да упражняват своята професия и да имат доходи, без да разсипваме бизнеси, подчерта президентът.

Данъчните декларации за 2025 г. ще се изготвят в левове

автор:Дума

visibility 7417

/ брой: 175

Купуваме еднодневна винетка от февруари догодина

автор:Дума

visibility 7113

/ брой: 175

Вдигането на ДДС ще удари икономиката най-силно

автор:Дума

visibility 7280

/ брой: 175

С 4% намаляват чуждите инвестиции у нас

автор:Дума

visibility 7256

/ брой: 175

Национална стачка парализира Франция

автор:Дума

visibility 8793

/ брой: 175

Естония няма да затвори границата с Русия

автор:Дума

visibility 7451

/ брой: 175

Замразяват заплатите на депутатите в Словакия

автор:Дума

visibility 8465

/ брой: 175

Кататония

автор:Александър Симов

visibility 6724

/ брой: 175

Стратегия за остаряване

автор:Юрий Борисов

visibility 3801

/ брой: 175

Сега ли се сетихте?

visibility 7510

/ брой: 175

Непоколебимост по пътя към националния идеал

автор:Дума

visibility 7954

/ брой: 175

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ