19 Юли 2025събота17:50 ч.

Пародия

/ брой: 203

автор:Ина Михайлова

visibility 3263

Ина МИХАЙЛОВА



Цирк? Фарс? Театрално представление? Какво са подготвили от ГЕРБ с т.нар. преговори за съставяне на правителство чрез медиатори, контактни групи, посредници? Объркахме се как да ги назовем.
Чии посредници са Соломон Паси и Росен Плевнелиев? Кой остави в ръцете им мисията за съставяне на кабинет? Не бяха ли излъчени от ГЕРБ? Защо тогава най-напред ще разговарят с тях? Това пародия ли е или някакво раздвоение? Или поредните номера, лъжи, демагогии и врътки на Борисов.
А може би операцията с контактьорите върви към пълен провал? Има ли с кого да се срещат? Май останаха само вечно готовите да оковат с обръчи държавната софра (ДПС) и всеядните "новобранци" на Стефан Янев, които, възхождайки на голямата сцена, опитват да хванат всеки влак.
Сериозно ли Борисов се гласи да преговаря за правителство? Наистина ли се надява да му повярваме, че ГЕРБ са отговорната политическа сила, която има намерение да се справи със сериозните проблеми? А откъде тогава ни се стовариха тези грижи?
Едва ли ГЕРБ и Борисов имат намерение да преговарят за каквото и да било. Цялата одисея с "евро-атлантическото" и дефилирането по екраните на томита, десита и пр. цели едно - препиране на мръсните ризи и търсене на виновници за собствените им провали.

 


Последвайте или харесайте в-к "ДУМА" във ФЕЙСБУК   --> ТУК <--

Споделяйте нашите публикации.

 

 

 

 

С 14% повече са банкрутите на фирми у нас

автор:Дума

visibility 6009

/ брой: 131

Чуждите инвестиции нарастват с 47 на сто

автор:Дума

visibility 5616

/ брой: 131

Сред първите в ЕС сме по поскъпване на имотите

автор:Дума

visibility 7006

/ брой: 131

Испания има полза от мигрантите

автор:Дума

visibility 6388

/ брой: 131

Украйна ще мобилизира и мъже над 60 години

автор:Дума

visibility 6074

/ брой: 131

Четири държави отказаха да купуват оръжие от САЩ

автор:Дума

visibility 6157

/ брой: 131

Накратко

автор:Дума

visibility 5800

/ брой: 131

Касапинът на протест

автор:Александър Симов

visibility 6074

/ брой: 131

Трагедията мигранти

автор:Таня Глухчева

visibility 6311

/ брой: 131

Силата на корените ни вдъхновява

автор:Ина Михайлова

visibility 6817

/ брой: 131

За какво ЕС ще изхарчи 2 трилиона евро... Евентуално

автор:Дума

visibility 6362

/ брой: 131

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ