13 Юни 2025петък06:48 ч.

Предупреждението на о.з. генерал-лейтенант Андрей Гурулев, депутат в Държавната дума:

Нужен е превантивен удар по НАТО, истинският враг на Русия не е в Киев

/ брой: 247

автор:Дума

visibility 794

Налага се да нанесем превантивен удар по територията на страни членки на НАТО, за да спрат оръжейните доставки за въоръжените сили на Украйна.

Неотдавнашното изявление на ръководителя на военното ведомство на Великобритания за възможно доставяне на ракети Stоrm Shadow на Киев ни принуждава да прибегнем към подобно действие.

Ако признаем, че алиансът е влязъл във война с нас, тогава само заплаха за територията на Великобритания или превантивен удар ще позволи на тези деятели да се замислят, защото няма друг вариант.

Вече не е никаква тайна: истинският враг на Русия не е в Киев, а във Великобритания и в други старши другари на киевския режим!

Австрия потресена от трагедията в Грац

автор:Дума

visibility 661

/ брой: 105

Електропроводите палят пожарите в Гърция

автор:Дума

visibility 696

/ брой: 105

Горещините стават норма за планетата ни

автор:Дума

visibility 652

/ брой: 105

Накратко

автор:Дума

visibility 560

/ брой: 105

Издънката

автор:Александър Симов

visibility 623

/ брой: 105

Не на продажбата на БДЖ!

автор:Чавдар Найденов

visibility 623

/ брой: 105

Време за приобщаване

visibility 630

/ брой: 105

Медиите клеветят Диляна Гайтанджиева

автор:Дума

visibility 658

/ брой: 105

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ