13 Юни 2025петък07:22 ч.

На снимката: Борислав Михайлов

Локо Сф издигна Боби Михайлов, Порточанов чака Камено да го предложи

/ брой: 183

автор:Дума

visibility 576

Локо Сф издигна Борислав Михайлов за президент на БФС. Клубът от столичния кв. "Надежда" е първият, който предлага досегашния шеф за нов мандат.

Към момента това е втората официално издигната кандидатура преди конгреса на 12 октомври. Първата бе на Димитър Бербатов, зад когото застанаха ЦСКА, Берое, родният му Пирин Благоевград и няколко клуба от по-долните дивизии.

Христо Порточанов (вляво на снимката) също обяви, че ще бъде кандидат. "Съветът на директорите на "Футболен клуб Локомотив София 1929" АД на свое заседание на 21.09.2021 г. взе единодушно решение да предложи за кандидат за Президент на Българския футболен съюз г-н Борислав Бисеров Михайлов на предстоящото Общо събрание (Конгрес) на БФС, което ще се проведе на 12 октомври 2021 г. от 10.00 ч. в София, НДК - зала 1", обявиха от завърналия се в елита столичен клуб.

Порточанов се похвали пред Дарик радио в Бургас, че разполага с много силен екип от сподвижници, които били "хора с огромен авторитет у нас и в чужбина". Сред тях имало двама професори по медицина и един по икономика и финанси. "Хора на Бербатов и компания, а не емисари на Боби Михайлов, обикалят из страната и изнудват представителите на клубове да ги подкрепят", заяви Порточанов. Според слуховете Порточанов ще бъде издигнат от аматьорския тим на ФК Камено, който се състезава в областната група в Бургас.

Обявилият намерения да се кандидатира собственик на Локо Пд Христо Крушарски се отказа, защото нямал време да организира кампания. Президентът Христо Христов на другия пловдивски клуб - Марица, първи обяви, че ще се кандидатира и обеща пред конгреса да посочи корумпиран член на Изпълкома.

 

 

 

Австрия потресена от трагедията в Грац

автор:Дума

visibility 661

/ брой: 105

Електропроводите палят пожарите в Гърция

автор:Дума

visibility 696

/ брой: 105

Горещините стават норма за планетата ни

автор:Дума

visibility 652

/ брой: 105

Накратко

автор:Дума

visibility 560

/ брой: 105

Издънката

автор:Александър Симов

visibility 623

/ брой: 105

Не на продажбата на БДЖ!

автор:Чавдар Найденов

visibility 623

/ брой: 105

Време за приобщаване

visibility 630

/ брой: 105

Медиите клеветят Диляна Гайтанджиева

автор:Дума

visibility 658

/ брой: 105

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ