22 Септември 2025понеделник00:55 ч.

Крум Зарков: Лявата политика се налага от здравия разум

автор:Дума

visibility 900

„Следя обстановката. Има много предизвикателства. Тази пандемия е един тежък проблем, който се наслагва върху един друг проблем – състоянието на здравната система. С общи усилия ние трябва да я преодолеем тази пандемия. Трябва да се замислим как да организираме здравеопазването си, така че то да е достъпно за всички“, каза Крум Зарков по БСТВ.

Водачът на листата с кандидат-депутати от „БСП за България“ в област Русе обяви: „От БСП трябва да се очаква онова поведение, което ние демонстрирахме в предишния парламент, а именно готовност за разговори на принципна основа. С ясни постановки, с разбирането, че е необходимо правителство и това, че всеки ще трябва да отстъпи. Но предимството на БСП идва от това, че тя успя както със стъпките за първите 100 дни, така и с цялостната си програма, за която ние работим от години. Ние знаем на какво сме стъпили, за да седнем на тези преговори и да можем ясно да приоритезираме, да засечем в програмите на другите партии къде са общите точки, там, където ги има и общите ни интереси. Това трябва да се очаква от БСП. Хората не искат повече да бъдат управлявани от доминиращата роля на ГЕРБ. Ако има повече мислене, ще има по-малко дясно. Лявата политика се налага от здравия разум“.   

 

Данъчните декларации за 2025 г. ще се изготвят в левове

автор:Дума

visibility 10850

/ брой: 175

Купуваме еднодневна винетка от февруари догодина

автор:Дума

visibility 10472

/ брой: 175

Вдигането на ДДС ще удари икономиката най-силно

автор:Дума

visibility 10649

/ брой: 175

С 4% намаляват чуждите инвестиции у нас

автор:Дума

visibility 10731

/ брой: 175

Национална стачка парализира Франция

автор:Дума

visibility 12288

/ брой: 175

Естония няма да затвори границата с Русия

автор:Дума

visibility 10873

/ брой: 175

Замразяват заплатите на депутатите в Словакия

автор:Дума

visibility 11939

/ брой: 175

Кататония

автор:Александър Симов

visibility 9027

/ брой: 175

Стратегия за остаряване

автор:Юрий Борисов

visibility 4752

/ брой: 175

Сега ли се сетихте?

visibility 11004

/ брой: 175

Непоколебимост по пътя към националния идеал

автор:Дума

visibility 11388

/ брой: 175

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ