22 Февруари 2026неделя18:59 ч.

Инж. Генади Събков:

Да намалим влиянието на купения и корпоративен вот

/ брой: 96

автор:Дума

visibility 23391

"През последните години общините бяха овладени от хора, владеещи перфектно практики, несъвместими с морала и ценностите, които изповядваме ние. Това много трудно може да се промени, но за това на 9 юни трябва хората да излязат и да гласуват с номер 24. Това е единственият вариант, с който можем да променим статуквото и да намалим влиянието на купения и корпоративен вот. Масово гласуване", заяви водачът на листата на „БСП за България“ във Враца инж. Генади Събков.
На среща с избиратели бяха представена листата на коалицията за предстоящите избори. Гост на събитието беше кандидатът за евродепутат от „БСП за България“ проф. Румен Гечев.

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 6003

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 8795

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 6646

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 7181

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 5708

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 7268

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 7197

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 7379

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 8004

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 6369

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ