21 Ноември 2025петък05:09 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ за 2026 година. Можете да се абонирате в: „Български пощи“ АД до 15 декември 2025 г., „Доби прес“ ЕООД до 28 декември 2025 г., в редакцията на вестника до 20 декември 2025 г. Каталожен номер 6. Цени: 12 месеца - 149 € / 291,42 лв., 6 месеца - 75 € / 146,69 лв., 3 месеца - 40 € / 78,23 лв., 1 месец - 14 € / 27,38 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ за 2026 година. Можете да се абонирате в: „Български пощи“ АД до 15 декември 2025 г., „Доби прес“ ЕООД до 28 декември 2025 г., в редакцията на вестника до 20 декември 2025 г. Каталожен номер 6. Цени: 12 месеца - 149 € / 291,42 лв., 6 месеца - 75 € / 146,69 лв., 3 месеца - 40 € / 78,23 лв., 1 месец - 14 € / 27,38 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Звезди събраха $20 млн. в демо турнир по голф

автор:Дума

visibility 170

Тайгър Уудс и Пейтън Манинг удържаха късен щурм от страна на Фил Микелсън и Том Брейди в благотворителен голф мач във Флорида, който събра 20 млн. долара в борбата срещу COVID-19.
Уудс, 15-кратен шампион в Мейджърите, и двукратният Супербоул шампион Манинг поведоха с 3 удара след първите 9 дупки на Медалист Голф Клъб в Хоуб Саунд. Докато двамата се справяха чудесно и доминираха в първата половина, а четирикратният Мейджър шампион Микелсън и шесткратният носител на Супербоул Брейди спечелиха 11-та и 14-та, за да скъсят на един удар аванса на съперниците. Въпреки това, те не успяха да достигнат до допълнителни дупки, след като Уудс реализира решителен път на 18-ата дупка.
Ударът на деня обаче дойде от стика на Брейди, който на седма дупка вкара от феъруея малко след като легендата на НБА Чарлс Баркли, който коментираше събитията на грийна, бе разкритикувал куотърбека за неособено добрите му изпълнения. „Затваряй си устата, Чък“, каза Брейди с усмивка. Но радостта на легендата на НФЛ, който се присъедини към Тампа Бей на 20 март след 20-годишен престой с екипа на Ню Ингланд Пейтриътс, трая кратко. Уудс, който загуби от Микелсън в 9-милионно предизвикателство през 2018 г., поздрави Манинг и Брейди за тяхното представяне в отборната надпревара, определена като „Мачът: Шампиони за благотворителност“.
„Обединихме сили и успяхме да съберем 20 млн. долара за тези, които пострадаха толкова сериозно. Шапки долу пред Том и Пейтън. Това е нашата арена, с това си изкарваме хляба. Не мога да си представя, че ще изляза на терена и ще направя това, което те обикновено правят“, каза Уудс в добро настроение. Турнирът идва две седмици и половина преди Професионалният голф тур да бъде подновен 11 юни в Колониъл. Уудс за последно игра през февруари и впоследствие се оттегли от участие в няколко турнира заради травма на гърба, преди ПГА да отмени редица събития заради пандемията от новия вирус. Той сподели, че е в добро здравословно състояние и е готов за игра, когато Турът бъде рестартиран. Микелсън остана трети на Пебъл Бийч Про-Ам през февруари, като пропусна къта в следващите си два турнира. Манинг, който игра за Индианаполис Колтс и Денвър Бронкос, прекрати кариерата си през 2016 като лидер по брой пасове за тъчдауни и ярдове, и е единственият петкратен носител на наградата за „Най-полезен играч“ в НФЛ.

Банкоматите спират за 2-3 часа в нощта на Нова година

автор:Дума

visibility 1036

/ брой: 218

"Лукойл" настоява да продаде международните си активи накуп

автор:Дума

visibility 1047

/ брой: 218

Предлагат таван на публичните разходи през бюджета

автор:Дума

visibility 931

/ брой: 218

Русия нанесе масиран удар по Западна Украйна

автор:Дума

visibility 924

/ брой: 218

Саудитска Арабия с нов статут от САЩ

автор:Дума

visibility 1027

/ брой: 218

15 убити при удар на Израел в Ливан

автор:Дума

visibility 972

/ брой: 218

Принуждават Мадуро да се оттегли

автор:Дума

visibility 1008

/ брой: 218

Две трасета на войната

автор:Юри Михалков

visibility 1094

/ брой: 218

Забраните и цензурата

visibility 994

/ брой: 218

Феномен, какъвто световната военна история не познава

visibility 971

/ брой: 218

Румъния увеличава вноса на ток, у нас ТЕЦ спасяват положението

visibility 995

/ брой: 218

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ