16 Юли 2025сряда22:22 ч.

Жерар Депардийо става главен герой в анимация за възрастни

/ брой: 202

автор:Дума

visibility 1360

Известният френски актьор ще бъде главният герой на анимационния сериал за възрастни, наречен Depardieu seul le sait! ("Само Депардийо знае!"), съобщи Lalibre.be. Според изданието разработката на проекта току-що е започнала. Известно е, че илюстрациите ще бъдат създадени от близкия приятел на Жерар Депардийо - дизайнера и режисьора Матийо Сапен. Той е и автор на публикувания през 2017 г. комикс Gerard, cinq annees dans les pattes de Depardieu ("Жерар, пет години с Депардийо").

За сюжета все още се знае малко. Но се очаква шоуто, което ще включва 52 епизода от по 3 минути, да разкаже забавните инциденти на актьора в "искрена, понякога поетична" форма.

"Ще ви накараме да видите света такъв, какъвто го вижда Жерар - без филтри и без украса", сподели Тиери Бертие, съосновател и главен изпълнителен директор на продуцентската компания Toon factory.

Други подробности, включително датата на премиерата, засега не са разкрити.

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 385

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 379

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 399

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 389

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 382

/ брой: 129

Епични провали

visibility 394

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ