Убиецът от Слънчев бряг с пълни самопризнания
Пълни самопризнания е направил пред полицията младият мъж, разстрелял бизнесмен в Слънчев бряг миналия ден. Прокуратурата вече е повдигнала обвинение за умишлено убийство на 37-годишния мъж, който бе задържан като основен запозодрян. Припомняме, че вчера сутринта в колата си бе застрелян от упор 54-годишният Коста Николов. В тежко състояние в болница е и спътничката му - 22-годишната Симона, която е работела в едно от казината, собственост на Николов в Слънчев бряг./Снимка БиТиВи/
Мотивът за убийството е силна ревност. Според разследващите става въпрос за класически любовен триъгълник. Категорично установено по делото е, че повод за деянието е необузданата ревност, изпитвана от дееца, коментира окръжният прокурор Георги Чинев.
По думите му обвиняемият е признал за престъплението и съдейства на разследващите. Той имал връзка с простреляната Симона от началото на май, като ревността му се породила от действията на нейния началник.