19 Септември 2025петък04:12 ч.

СЕМ избира нов шеф за БНР на 22 януари

/ брой: 209

автор:Дума

visibility 302

Новият генерален директор на БНР ще бъде избран на 22 януари 2020 г., решиха членовете на Съвета за електронни медии. Регулаторът обяви конкурс за поста, след като на 17 октомври прекрати предсрочно мандата на Светослав Костов. Както ДУМА вече писа, като причина за отстраняването му бе посочено безпрецедентното ефирно спиране на програма "Хоризонт" за 5 часа на 13 септември и последвалото напрежение в медията.

Кандидатите за генерален директор на БНР могат да подават документи до 5 декември, а изслушванията им ще бъдат на 20 и 21 януари. СЕМ ще оповести името на избрания за шеф на медията на 22 януари. Дотогава БНР ще се управлява от Антон Митов, който временно заема поста на генералния директор. 

КЗК с нови правомощия

автор:Дума

visibility 645

/ брой: 174

Сиренето у нас е с 26% по-скъпо от средната европейска цена

автор:Дума

visibility 748

/ брой: 174

ДФЗ засече двойно декларирани 7420 декара

автор:Дума

visibility 557

/ брой: 174

По-евтино на море в Гърция през септември

автор:Дума

visibility 768

/ брой: 174

София също блокира санкции срещу Израел

автор:Дума

visibility 841

/ брой: 174

В Белгия се "изпират" 16 млрд. евро годишно

автор:Дума

visibility 806

/ брой: 174

Протести в Словакия срещу Роберт Фицо

автор:Дума

visibility 810

/ брой: 174

Накратко

автор:Дума

visibility 662

/ брой: 174

Парламентарна поезия

автор:Александър Симов

visibility 662

/ брой: 174

Правителството върши своята работа и резултатите вече са видими

автор:Дума

visibility 750

/ брой: 174

Пътят на забравата

автор:Евгений Белий

visibility 726

/ брой: 174

Гладиаторско меле

visibility 600

/ брой: 174

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ