19 Юли 2025събота04:07 ч.

СЕМ избира нов шеф за БНР на 22 януари

/ брой: 209

автор:Дума

visibility 292

Новият генерален директор на БНР ще бъде избран на 22 януари 2020 г., решиха членовете на Съвета за електронни медии. Регулаторът обяви конкурс за поста, след като на 17 октомври прекрати предсрочно мандата на Светослав Костов. Както ДУМА вече писа, като причина за отстраняването му бе посочено безпрецедентното ефирно спиране на програма "Хоризонт" за 5 часа на 13 септември и последвалото напрежение в медията.

Кандидатите за генерален директор на БНР могат да подават документи до 5 декември, а изслушванията им ще бъдат на 20 и 21 януари. СЕМ ще оповести името на избрания за шеф на медията на 22 януари. Дотогава БНР ще се управлява от Антон Митов, който временно заема поста на генералния директор. 

С 14% повече са банкрутите на фирми у нас

автор:Дума

visibility 692

/ брой: 131

Чуждите инвестиции нарастват с 47 на сто

автор:Дума

visibility 654

/ брой: 131

Сред първите в ЕС сме по поскъпване на имотите

автор:Дума

visibility 700

/ брой: 131

Испания има полза от мигрантите

автор:Дума

visibility 642

/ брой: 131

Украйна ще мобилизира и мъже над 60 години

автор:Дума

visibility 679

/ брой: 131

Четири държави отказаха да купуват оръжие от САЩ

автор:Дума

visibility 630

/ брой: 131

Накратко

автор:Дума

visibility 583

/ брой: 131

Касапинът на протест

автор:Александър Симов

visibility 677

/ брой: 131

Трагедията мигранти

автор:Таня Глухчева

visibility 653

/ брой: 131

Силата на корените ни вдъхновява

автор:Ина Михайлова

visibility 759

/ брой: 131

За какво ЕС ще изхарчи 2 трилиона евро... Евентуално

автор:Дума

visibility 642

/ брой: 131

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ