16 Юли 2025сряда12:32 ч.

Лов и риболов

Съжаление

/ брой: 158

автор:Дума

visibility 132


Разказано от Велко Кънев

 

Пред водоема всички ставаме равни. Винаги има един по-късметлия. Практика е по-можещият да е с гърди напред. Рядко се случва някой, който не разбира от риболов, да хване повече риба от знаещия.

 

Винаги сме в капана на природата. Каквото тя каже. Температурата, времето, кога рибата ще пожелае да ни умилостиви, това е божа работа. Риболовците сме едни от хората, които най-много усещаме природата с всичките си сетива. Само за едно съжалявам: "Боже, колко късно започнах да откривам природата!"

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 131

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 140

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 148

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 126

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 138

/ брой: 129

Епични провали

visibility 142

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ