17 Септември 2025сряда21:39 ч.

Саша Илич ще прави още по-силен ЦСКА

автор:Дума

visibility 923

Треньорът на ЦСКА Саша Илич сподели мнението си след гръмката победа с 4:0 над Македония Гьорче Петров във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите.

“Атмосферата беше фантастична. Дойдоха много повече фенове и сами видяхте, че тяхната подкрепа означава много за нас. Най-важното нещо от този мач беше, че продължаваме напред.

Що се касае за нещата, които се случиха по време на мача – бяхме много несигурни през първата част.

На всеки три дни имаме мач. Имаме 25 играчи, с които разполагаме, така че може да разчитаме на всеки един от тях.

Задачата на централният нападател е да вкарва голове. Колкото повече вкарват толкова по-добри резултати ще имаме. Това, че и други играчи вкараха голове е добре за нас. Надявам се, че и в следващите мачове ще продължаваме с тази игра, защото през втората част играхме много добре.

За да се класираме за групите ни трябва и доста шанс. Надявам се, че наистина скоро ще имаме един-двама нови футболисти, които да вдигнат класата. С моментната ни класа ще ни трябва много шанс, за да влезем в групите”, сподели наставникът на “червените”.

“В този момент мисля, че имаме достатъчно капацитет, за да се изправим срещу всеки противник. По нататък ще видим”, сподели Илич на въпрос дали иска двубоят срещу Берое в неделя да бъде отложен.

Скандални разлики в цените от борсата до магазина

автор:Дума

visibility 687

/ брой: 173

Финансовото министерство пласира ДЦК за 300 млн. лева

автор:Дума

visibility 670

/ брой: 173

Бум в търсенето на екзотични валути

автор:Дума

visibility 571

/ брой: 173

Младите българи предпочитат да инвестират в акции, а не в имоти

автор:Дума

visibility 685

/ брой: 173

Израел удари Газа с цялата си мощ

автор:Дума

visibility 718

/ брой: 173

ЕК отлага 19-ия пакет санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 627

/ брой: 173

47% от македонците не одобряват поетия курс

автор:Дума

visibility 604

/ брой: 173

Накратко

автор:Дума

visibility 560

/ брой: 173

Банализмите на психодясното

автор:Александър Симов

visibility 632

/ брой: 173

За образованието

visibility 629

/ брой: 173

Слънчевото дете на българската поезия

visibility 634

/ брой: 173

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ