31 Юли 2025четвъртък02:58 ч.

Съдът отмени гаранцията на Лютви Местан

автор:Дума

visibility 778

Окръжният съд в Кърджали отмени гаранцията от 10 000 лева на лидера на ДОСТ Лютви Местан, съобщава NOVA TV . Тя му беше наложена от прокуратурата за катастрофата край ГКПП "Маказа", при която загина 6-месечно бебе. Предстои на Местан да бъде наложена друга мярка за неотклонение. "Не може да остане без такава", заяви Румяна Арнаудова, говорител на главния прокурор.

Един от аргументите на магистратите е, че нямали яснота за имущественото състояние на политика. По думите на Арнаудова в момента Окръжната прокуратура в Кърджали спешно събира доказателства за имотното му състояние. Резултат трябвало да има най-късно в понеделник.

А сега в сила остават други две мерки, наложени на Местан - забрана да напуска страната и отнемане на шофьорската книжка.

 

Палестинската автономия готова да поеме Газа

автор:Дума

visibility 745

/ брой: 139

Москва: Ултиматумите са крачка към война

автор:Дума

visibility 746

/ брой: 139

Китай стимулира раждаемостта

автор:Дума

visibility 694

/ брой: 139

Накратко

автор:Дума

visibility 680

/ брой: 139

Достойнство vs позор

автор:Кристиан Вигенин

visibility 742

/ брой: 139

Подпалвачът терорист

visibility 714

/ брой: 139

Лобисти на чужди интереси

автор:Дума

visibility 748

/ брой: 139

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ