01 Ноември 2025събота16:37 ч.

Байдън:

Путин е умен и корав политик

/ брой: 113

автор:Дума

visibility 519

Президентът на САЩ Джо Байдън смята руския лидер Владимир Путин за "достоен съперник", умен и корав политик, съобщава ТАСС. Американският държавен глава избягва да отговори директно на въпроса за изясняване дали продължава да смята Путин за убиец. На предстоящата "критична", според него среща в Женева, той възнамерява да очертае областите на възможно американско-руско сътрудничество. Освен това Байдън възнамерява да определи по-ясно позициите на двете страни по въпроси, по които се разминават.
От Кремъл определят като критична ситуацията между Вашингтон и Москва преди срещата на върха. Според президентския помощник Юрий Ушаков отношенията между САЩ и Русия са в "безизходица". Ако срещата протече добре, руските и американските посланици могат да се върнат на постовете си.
Припомняме, че двамата президенти трябва да се срещнат във вила край Женева в сряда на фона на високо напрежение заради дълъг списък от спорове, кибератаки и намеса в избори до нарушения на правата на човека, климатичните промени, Арктика и регионалните конфликти.

Всяка сграда със собствен пощенски код

автор:Дума

visibility 1631

/ брой: 204

Основен ремонт за 51 млн. лева на пътя Рудозем-Смолян

автор:Дума

visibility 1646

/ брой: 204

Задава се нов собственик на "Лукойл Нефтохим"

автор:Дума

visibility 1735

/ брой: 204

С 20% нарасна за година външният ни дълг

автор:Дума

visibility 1614

/ брой: 204

Си Дзинпин и Доналд Тръмп се споразумяха

автор:Дума

visibility 1742

/ брой: 204

Крайнодесните загубиха вота в Нидерландия

автор:Дума

visibility 1927

/ брой: 204

Русия кани западни журналисти в Донбас

автор:Дума

visibility 1853

/ брой: 204

Казахстан забранява ЛГБТИ пропагандата

автор:Дума

visibility 1721

/ брой: 204

Динозаврите

автор:Александър Симов

visibility 1677

/ брой: 204

Участието в управлението беше правилно решение

автор:Дума

visibility 3139

/ брой: 204

Вечно виновните комунисти

автор:Александър Симов

visibility 6410

/ брой: 203

Голямо "Ако" в схемата

visibility 3428

/ брой: 203

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ