18 Септември 2025четвъртък11:18 ч.

Проф. Георги Михайлов: Да решим вътрешните проблеми за България!

/ брой: 40

автор:Дума

visibility 345

"Хората могат да очакват от БСП честност и ясност в посланията, адресирани към истинските проблеми на хората", заяви водачът на листата на "БСП за България" в Смолян проф. Георги Михайлов в радиоефир. 

"Единствено БСП, с цялостната си политика през последните 15 месеца, на практика успя да постигне неща, които даже някои политически сили се опитват да си припишат. Такива са увеличаването на пенсиите, повишаването на майчинските, безплатните учебници и всички тези социални достижения, които с нейното участие в правителството, успяха да се постигнат", посочи проф. Михайлов.

По неговите думи геополитиката е изместила фокуса от темите, които вълнуват всяко българско семейство като проблемите на образованието, на здравеопазването, на вътрешната сигурност, на доходите. 

"Тези теми трябва да вървят заедно с решаването на големите геополитически въпроси", посочи проф. Михайлов.

"Ако говорим за демографска криза в България, то в Смолян е демографска бездна. Ето този проблем няма как да се реши с говоренето за Еврозоната и кой е по-по-най в конфликта в Украйна и истерията, че войната трябва да се нагнетява с изпращането на оръжия", добави той..

Скандални разлики в цените от борсата до магазина

автор:Дума

visibility 1568

/ брой: 173

Финансовото министерство пласира ДЦК за 300 млн. лева

автор:Дума

visibility 1379

/ брой: 173

Бум в търсенето на екзотични валути

автор:Дума

visibility 1185

/ брой: 173

Младите българи предпочитат да инвестират в акции, а не в имоти

автор:Дума

visibility 1462

/ брой: 173

Израел удари Газа с цялата си мощ

автор:Дума

visibility 1359

/ брой: 173

ЕК отлага 19-ия пакет санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 1119

/ брой: 173

47% от македонците не одобряват поетия курс

автор:Дума

visibility 1101

/ брой: 173

Накратко

автор:Дума

visibility 1209

/ брой: 173

Банализмите на психодясното

автор:Александър Симов

visibility 1468

/ брой: 173

За образованието

visibility 1284

/ брой: 173

Слънчевото дете на българската поезия

visibility 1331

/ брой: 173

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ