23 Октомври 2025четвъртък11:54 ч.

Пребиха директор в Левски на "Герена"

/ брой: 160

автор:Дума

visibility 1841

Mаркетинг директорът на Левски Цветан Вълчев е бил нападнат и набит тежко от неизвестни лица пред ст. "Георги Аспарухов". Инцидентът се е случил пред офисите на клуба около 10.00 часа.

Вълчев е пребит от две лица, които са действали с железа. Те са се разбягали, след като се намесил случаен минувач, разхождащ кучето си в района. На помощ на Вълчев веднага се стекли и колегите му от "синия" клуб. Служителят на футболния клуб е откаран в болница УМБАЛ "Царица Йоанна-ИСУЛ", където в момента се грижат за него.

От полицията са на "Герена", за да вземат показания от свидетели и да започнат работа по откриване на нападателите. На този етап не е ясна причината за жестокото посегателство над служителя в Левски.

Вълчев работи от над 10 години в маркетинговия отдел на Левски като през това време е заемал различни длъжности.

БСП решава за ротацията в неделя

автор:Дума

visibility 86

/ брой: 198

Парламентът събра кворум

автор:Дума

visibility 79

/ брой: 198

Радев върна закона за избора на шеф на разузнаването

автор:Дума

visibility 97

/ брой: 198

19 лидери призовават за реформи на ЕС

автор:Дума

visibility 99

/ брой: 198

Стрелба и пожар край парламента в Белград

автор:Дума

visibility 89

/ брой: 198

Нов обир на музей във Франция

автор:Дума

visibility 92

/ брой: 198

Накратко

автор:Дума

visibility 75

/ брой: 198

Пълен кръг

автор:Александър Симов

visibility 85

/ брой: 198

Мили Боже, що за новини

/ брой: 198

Със схемички и хитрувания опитват да застроят "Бедечка"

автор:Първан Симеонов

visibility 88

/ брой: 198

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ