14 Юни 2025събота04:54 ч.

Почна се

/ брой: 80

автор:Александър Симов

visibility 762

Александър Симов


Почна се. От днес официално часовникът тиктака и има три месеца да бъдат събрани над 400 хиляди подписа за референдума срещу джендър-идеологията в училищата.

Това се оказа една от големите национални каузи, защото независимо от перфидната отрова, която големите медии постоянно инжектират в обществото, българите вече си дават сметка, че въпросът опира до децата им. А това оставя всички партийни различия и политически разпри назад. 

Истината е, че по темата се изливат тонове зловредни опорни точки. Това не е референдум срещу, а е допитване за бъдещето.  За това как си представяме България - като страна, приютила някаква биомаса от разглезени консуматори и небинарни потребители на сутрешни блокове или като държава с цел, кауза и деца, които имат правото да бъдат деца. А да не е необходимо от най-ранна възраст да бъдат заливани с патология, институционализирана в нормалност.

Десетки хиляди хора предварително изразиха желание да участват в тази кауза, защото нали уж всичко е за децата, нали всички реформи ги правим за тях, а те се оказаха най-големите жертви на промиването на мозъци и на опита на България да бъде натрапена една чужда и доста противна идеология.

И така - събирането на подписи започна. Всеки глас е от значение. Не бъди безучастен. Подпиши се заради децата си! 

Само те имат значение. 

Принципно

автор:Ина Михайлова

visibility 1025

/ брой: 106

Птеродактилите на прехода

автор:Александър Симов

visibility 804

/ брой: 106

Македонският цирей се разраства

visibility 827

/ брой: 106

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ