20 Февруари 2026петък23:43 ч.

Пената се бъзика с "другото ЦСКА"

/ брой: 103

автор:Дума

visibility 785

Димитър Пенев се избъзика с ЦСКА 1948. Новакът в елита се бори за наследник на фалиралия автентичен клуб, но на този етап губи битката с ЦСКА-Сф, на който легендарният футболист и треньор е почетен президент.
"Това са софийски отбори, ако имаме състезатели, да ги играем. Друг е въпросът как ще реагират феновете, специалистите. Има време до започване на първенството, да се коментират по-високи и по-ниски страни. Тежкото ще бъде за самите треньори, тъй като все още е кратък периодът. Предполагам, че нашите фенове ще ги преборят още от разстояние. Имам предвид 10-20 фена да присъстват на другото ЦСКА, а знаете, че феновете на Левски и ЦСКА се сравняват. Как ще карат мачовете другото ЦСКА като срещат тези два отбора? Да не говорим за Лудогорец. Трудно ще бъде. Феновете тълкуват по един начин, ръководството също трябва да преосмисли“, заяви Пенев.
Той присъства на откриването на фотоизложбата "Спортът в София през годините" край НДК.
“За 28 години труд, съм изложил 28 снимки. Надявам сега да направя най-скъпия си кадър. Радвам се че хобито ми стана професия. Никога не ми е минавало през ума да се откажа от спортната фотография”, заяви гордият автор на фотоизложбата Иван Йочев.

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 1206

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 1140

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 1045

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 1214

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 1152

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 1201

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 1241

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 1153

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 1181

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 1087

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ