07 Юни 2025събота01:45 ч.

Новите лауреати на БСП ще получат наградите си на Бузлуджа

/ брой: 141

автор:Дума

visibility 2289

Четирима души са отличени тази година с наградите на БСП. Комисията за определяне на носителя за 2019 г. на наградата на НС на БСП за политическа журналистика и публицистика "Георги Кирков - Майстора" посочи двама победители в конкурса. Журналистката Къдринка Къдринова, номинирана от в. ДУМА, получава приза за нейната журналистическа и публицистична дейност, последователна гражданска позиция и ярка защита на съвременните социални ценности. Със същата награда е отличен и чл.-кор. Иван Гранитски за цялостна публицистична дейност в защита на българската национална култура, социални и нравствени ценности. 

Проф. Искра Баева получава наградата на НС на БСП "Димитър Благоев" за дългогодишна изследователска, анализаторска и популяризаторска дейност в областта на световната, националната и на БСП история и за цялостен принос за развитието на идейните основи и политиката на БСП.

Журналистът антифашист Тотю Бакалов от Стара Загора е отличен с Почетния знак на БСП за неговата многогодишна политическа и професионална дейност за разработване, разпространение и защита на идеите и политиката на БСП.

Тръмп и Путин обсъдиха Украйна

автор:Дума

visibility 751

/ брой: 101

Румъния иска да приеме център по сигурността

автор:Дума

visibility 790

/ брой: 101

Гърция затяга контрола по пътищата

автор:Дума

visibility 773

/ брой: 101

Накратко

автор:Дума

visibility 698

/ брой: 101

Долу ръцете!

автор:Александър Симов

visibility 796

/ брой: 101

Не на конфронтацията с Русия!

visibility 917

/ брой: 101

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ