17 Юли 2025четвъртък01:01 ч.

Лицето на колекцията New Edition - Девора Димитрова

Нова модна колекция залага на удобството

Дизайнерката Мила Захариева много държи на специалното отношение към дамите и им предлага да са "красиви у дома"

/ брой: 222

автор:Альона Нейкова

visibility 2055

На удобството, комфорта и елегантността залага новата модна колекция на Мила Захариева. Освен това ефектните облекла са и много практични, защото са направени от специални материи, които не се мачкат и галят тялото. За целта дизайнерката е използвала сатен, кадифе и вълна, както и десенирани материи. А авторските принтове придават впечатляваща индивидуалност на моделите. Важен елемент от колекцията са аксесоарите, шаловете и артистичните лилави кантове, които създават добро настроение и усещане за лукс.
По време на виртуална пресконференция по повод представянето на линията New Edition на бранда La Cara Mi Exclusive by Mila Zaharieva бизнесдамата уточни, че много държи на красотата и качеството на тоалетите - не само отвън, но и отвътре. Също така за дизайнерката е изключително важно да покаже специално отношение към всяка дама и затова към поръчаните дрехи клиентите ще получат и комплимент, който приятно ще ги изненада.
New Edition е втора колекция за Мила Захариева, която в началото на април представи 30 атрактивни аутфита от серията Home Edition. Облеклата за вкъщи, които ти се иска да покажеш и навън, сега са надградени с изискани и стилни модели тип пижама, преобразяващи се в удобни костюми, а също с палта в оригинални десени и функционални бомбъри. Новите предложения на дизайнерката са в стил "красиви у дома" и това си личи от пръв поглед.
Аутфитите са много стилни, елегантни и модерни, подчерта лицето на колекцията Девора Димитрова. Топмоделът Кристина Несторова, която също участва във фотосесията за новата колекция, призна, че си е купила прекрасен костюм, създаден с много любов от дизайнерката, и се чувства в него наистина специална. Впечатлена съм от решението на Мила Захариева да прави дрехи, които са едновременно красиви и комфортни, сподели актрисата Саня Борисова, която бе специален гост на ревюто на бранда на "Златна игла 2021".
В тази колекция е налице хармониране между жената и дрехата, коментира председателят на Академията за мода проф. Любомир Стойков.

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 385

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 379

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 399

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 389

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 382

/ брой: 129

Епични провали

visibility 394

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ