16 Юли 2025сряда21:31 ч.

Младеж е нападнат и намушкан с нож в тролей в центъра на София

автор:Дума

visibility 2350

22-годишен младеж е нападнат и намушкан с нож в тролей в центъра на София. Инцидентът е станал на улица "Георги Раковски". Нападателят е задържан, информира БНР.

Сигналът за инцидента е подаден около 20 минути преди 17 часа в МВР.

По първоначална информация в тролея е станал скандал между 22-годишно момче и нападателят, който също е бил в превозното средство.

По време на скандала 42-годишният мъж е извадил нож и е намушкал младежа.

Малко по-късно нападателят се е опитал да избяга, но е бил задържан от полицейски патрул, който е бил в района.

В момента се изясняват причините за нападението.

Пострадалият младеж е с леки наранявания. Оказана му е медицинска помощ.

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 385

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 379

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 399

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 389

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 382

/ брой: 129

Епични провали

visibility 394

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ