20 Февруари 2026петък11:10 ч.

Снимка cev.eu

Марица бие в Шампионската лига

/ брой: 233

автор:Дума

visibility 1978

Марица записа първа победа от 3 години във волейболната Шампионска лига за жени. Българският доминатор срази домакина Вашаш Обуда (Унг) с 3:2 гейма (-22, 17, 18, -14, 8). В зала ЕРД в Будапеща най-резултатна бе Ива Дудова с 20 т. Българската националка беше избрана и за MVP на двубоя. Сиера ДеБел добави 17 т., а Борислава Съйкова заби 11 т. За унгарките най-резултатна стана Денис Банистър с 27 т.
Марица събра 2 т. и е трети, а Вашаш е 4-ти с 1 т. Маричанки ще се борят именно с унгарките за третата позиция, която дава право на участие в Купата на ЦЕВ. В следващия кръг българките гостуват на фаворита Еджзаджъбашъ.

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 435

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 428

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 426

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 459

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 442

/ брой: 35

Доживотен затвор за експрезидента на Южна Корея

автор:Дума

visibility 427

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 445

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 402

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 406

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 424

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ