16 Юли 2025сряда21:40 ч.

Завеса

"Кралят Елен" с първо представление във Варна

/ брой: 17

автор:Дума

visibility 1790

Най-награждаваният спектакъл на Театър "Азарян", "Кралят Елен", ще гостува на варненската публика за втори път, след като миналата година актьорите взеха участие във Международния театрален фестивал "Варненско лято". Това е първото представление на "Кралят Елен" за новата година в морската столица и е предвидено за 25 януари от 19 ч. в зала 1 във Фестивалния и конгресен център в града.

"Кралят Елен" е възможност да си спомним за невинността на сърцето и силата му да сбъдва нашите желания. Спектакълът среща публиката с младо попълнение актьори на съвременната театрална сцена - Августина-Калина Петкова, Борис Кашев, Боян Арсов, Весела Петрова/Калина Георгиева, Веселин Петров, Елена Нацариду, Ненчо Костов и Стелиан Радев.

Билети се продават на касите на Фестивален комплекс Варна и онлайн на сайта на ФКЦ. Следващото представление в София е на 14 февруари.

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 385

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 379

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 399

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 389

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 382

/ брой: 129

Епични провали

visibility 394

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ