12 Април 2026неделя12:03 ч.

Илиан Илиев (вдясно) се радва на първия си гол за Аполон, с който донесе победата над АЕЛ в шампионата на Кипър

Илиан Илиев с първи гол в Кипър

/ брой: 185

автор:Дума

visibility 615

Националът Илиан Илиев-младши донесе победата на Аполон с 1:0 като гост в градското дерби на Лимасол в четвъртия кръг на кипърското първенство.

Българският национал се разписа след изстрел от границата на наказателното поле в 53-ата минута. Това е първи гол за сезона за варненеца, който осигури четвърти пореден успех на Аполон.

Отборът на АЕЛ остана с човек по-малко на терена, след като Андреас Керавнос (40) бе изгонен с директен червен картон.

Аполон е лидер в класирането с 12 т. и 5 т. аванс пред втория Арис.

 

 

 

 

Израел хвърля сянка на сделката САЩ-Иран

автор:Дума

visibility 2792

/ брой: 67

Рюте: Някои в НАТО се провалиха на теста

автор:Дума

visibility 3019

/ брой: 67

КНДР тества ракети с касетъчни бомби

автор:Дума

visibility 2237

/ брой: 67

Накратко

автор:Дума

visibility 2187

/ брой: 67

Бомба със закъснител

автор:Александър Симов

visibility 2408

/ брой: 67

Просията стана основно занимание на бизнеса

автор:Евгени Гаврилов

visibility 2516

/ брой: 67

Да свалим частично санкциите срещу Русия

visibility 2244

/ брой: 67

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ