29 Юли 2025вторник11:08 ч.

Христо Проданов:

ГЕРБ напълно се самозабравиха

автор:Дума

visibility 312

Управляващите напълно са се самозабравили. Очаквам на евроизборите на 26 май гражданите да ги накажат, коментира в ефира на "БългарияОнЕър" зам.-председателят на ПГ на БСП Христо Проданов.

Скандалите в държавата се предизвикват постоянно от управляващото мнозинство. Въпросите около „Имотгейт”, свързан с Цветан Цветанов, бяха повдигнати от журналистите от "Свободна Европа". От управляващото мнозинство напълно са се самозабравили и не спазват някакъв морал. За тях всичко е сделка и далавера, обясни социалистът. Той припомни, че Цветанов е известен с афенитета си към апартаментите. Предния път обясняваше, че става дума за пенсии на родители, но шефът на НАП, който тогава го проверяваше, стана депутат от ГЕРБ. Не очаквам и сега комисия "Антикорупция", назначена от Цветанов, да излезе с нещо.

Очаквам присъдата на гражданите на 26 май, когато са изборите за европейски парламент, подчерта Проданов. Той е убеден, че хората ще дадат тогава своята оценка за управлението на Борисов. Според него, когато излязат факти, които уличават властта в далавери, от ГЕРБ контраатакуват, като се връщат с аргументи от времето на комунизма.

Убеден съм, че ще спечелим евроизборите, защото Елена Йончева е знамето за борбата с корупцията. Всеки ден излизат сделки и корупция с управлението, както в София, така и в страната. И Йончева е борец срещу тази корупция, обясни Проданов.

Почина Огнян Радев

автор:Дума

visibility 2166

БСП даде положителна оценка на министрите си

автор:Дума

visibility 2177

/ брой: 137

България в пламъци: Над 140 активни пожара, военни и ЕС помагат

автор:Дума

visibility 2204

/ брой: 137

760 дигитални клуба ще обучават възрастни

автор:Дума

visibility 2278

/ брой: 137

Туризмът е стратегически приоритет за правителството

автор:Дума

visibility 2421

/ брой: 137

До десет тегления от банкомат без такса

автор:Дума

visibility 2403

/ брой: 137

КЗК проверява „Лукойл“ за нелоялни практики

автор:Дума

visibility 2227

/ брой: 137

"Мудис" е умерен оптимист за България след еврото

автор:Дума

visibility 2363

/ брой: 137

Жега и градушки на Балканите

автор:Дума

visibility 2325

/ брой: 137

Да помним миналото, за да градим бъдещето

автор:Таня Глухчева

visibility 2317

/ брой: 137

Косово остава без действащ парламент

автор:Дума

visibility 2431

/ брой: 137

Накратко

автор:Дума

visibility 2282

/ брой: 137

Всенародна опасност

visibility 2247

/ брой: 137

Децата не са виновни

автор:Таня Глухчева

visibility 2447

/ брой: 137

Голямото предизвикателство е демографската криза

автор:Аида Паникян

visibility 2424

/ брой: 137

Пазители на миналото, активни участници в настоящето

visibility 2336

/ брой: 137

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ