18 Октомври 2025събота03:03 ч.

Буря удари Великобритания, предизвика наводнения и транспортен хаос

автор:Дума

visibility 509

Поражения и наводнения нанесе бурята „Кристоф“, която удари Великобритания. Поройни дъждове оставиха под вода пътища и жп линии в Мърсисайд.  Властите съобщават за множество пътни инциденти, предаде Нова тв.

Над 2000 души от района на Манчестър са евакуирани заради опасност от наводнения, която остава в сила. Властите ги предупредиха да спазват COVID-ограниченията в страната, напускайки домовете си.

Издадени са предупреждения за сериозна опасност за районите на Дидсбъри и Нортенден, по поречието на река Мърси.

Голяма част от Шотландия пък бе засегната от обилни снеговалежи. Издадени са предупреждения за опасно време в четири области. На места пътищата са затворени.

В Уелс спешните служби са работили през цялата нощ, за да предотвратят евентуално наводнение на индустриална сграда, в която се извършва решаваща част от производството на ваксината на AstraZeneka.

 

 

Променете Конституцията

автор:Дума

visibility 714

/ брой: 194

Москва: Подготвя се саботаж срещу „Турски поток“

автор:Дума

visibility 746

/ брой: 194

Тръмп разреши операции на ЦРУ във Венецуела

автор:Дума

visibility 805

/ брой: 194

Накратко

автор:Дума

visibility 664

/ брой: 194

Само традиция ли

автор:Евгени Гаврилов

visibility 738

/ брой: 194

Вместо „манджа“ само „подправки“

автор:Юрий Борисов

visibility 686

/ брой: 194

Родолюбци в спорта

visibility 688

/ брой: 194

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ