22 Февруари 2026неделя19:56 ч.

БСП-Стара Загора: Спас Панчев да напусне 44 НС

автор:Дума

visibility 556

Народният представител Спас Панчев да напусне 44-ото Народно събрание- за това настояха в декларация от Общинския съвет на БСП-Стара Загора. На свое заседание социалистите обсъдиха поведението на депутата от ЗС "Александър Стамболийски", влязъл в парламента с листата на 27 многомандатен избирателен район./Снимка Канал 3/
В понеделник, народните представители взеха решение да изключат от Парламентарната група "БСП за България" земеделеца Спас Панчев. Те държат той да напусне Народното събрание, в което е влязъл от квотата на коалицията и да освободи мястото за следващия от листата в Стара Загора.
Не желаем волята и вотът ни да бъдат подменяни. Не искаме да ни представлява депутат, който предпочете да е извън Парламентарната група на левицата, подчертаха членовете на партийния съвет. По думите им Спас Панчев трябва да се съобрази с избирателите от региона.
 

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 6003

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 8795

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 6646

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 7181

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 5708

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 7268

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 7197

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 7379

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 8004

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 6369

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ