17 Юли 2025четвъртък03:23 ч.

Българин е сред най-добрите футболни таланти в света

/ брой: 193

автор:Дума

visibility 534

Никола Илиев беше поставен от английския вестник "Гардиън" сред 60-те най-обещаващи футболни таланти в света за 2021 година. Юношеският ни национал е собственост на италианския гранд Интер. Роденият през 2004 година Илиев бе купен от "нерадзурите" през миналата година и играе засега за младежкия отбор, като през настоящия сезон има 1 гол за тима при победата над Болоня като гост.

"Халф с впечатляваща физика и чудесна техника. Дебютира за Ботев Пловдив в елитната група на България едва на 15 години. Отбелязал е 15 гола в 11 мача за отбора на Ботев до 17 години. Привлече вниманието на Аякс в началото на 2020 година и нидерландският гранд бе близо до договор с играча. Илиев обаче бе посъветван да изчака, тъй като му бе казано, че и Манчестър Юнайтед има интерес към него. През лятото на миналата година обаче той премина в Интер, като италианският гранд е платил 500 000 евро за правата на таланта, чиито умения за дрибъл и поглед върху играта са впечатляващи", пише английското издание.

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 385

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 379

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 399

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 389

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 382

/ брой: 129

Епични провали

visibility 394

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ