17 Юли 2025четвъртък10:44 ч.

Снимка БТА

Арсенал наказа ПСЖ в Шампионската лига

/ брой: 188

автор:Дума

visibility 2679

Арсенал сломи ПСЖ с 2:0 във II кръг на Шампионската лига. Точни на "Емирейтс" бяха Кай Хаверц (20) и Букайо Сака (35), а вратарят на французите Джанлуиджи Донарума спаси тима си от разгром. Италианецът парира поне три сериозни положения. В Лондон обаче ясно пролича разликата в класите между водещите състави на английската Висша лига и тимове като парижкия, който доминира тотално във Франция.
"Срещнахме съперник, който демонстрира ярка и индивидуално силна игра. Трудно е да се играе срещу ПСЖ, когато не владееш топката. В Шампионската лига изискванията са по-високи, но съм убеден, че успяхме да се справим достойно с този тест", каза мениджърът на "топчиите" Микел Артета.
"Арсенал ни превъзхождаше във всяко отношение. Трябва да ни оценят в края на сезона. Това е първият ни мач на високо ниво, предстоят и други подобни", обяви колегата му Луис Енрике.
Във вторник вечерта бяха вкарани внушителните 24 гола в 9 мача, като Борусия Дортмунд разби Селтик със 7:1, а Барселона отнесе с 5:0 гостуващия Йънг Бойс.

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 1211

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 1376

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 1503

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 1477

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 1335

/ брой: 129

Епични провали

visibility 1463

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ