22 Май 2026петък01:57 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Анкара и Москва изненадващо очертаха нова геополитическа ос

Ердоган застана зад Путин срещу НАТО

/ брой: 98

автор:Дума

visibility 988

"Турция не може да се откаже от Русия, от руския газ и от руските АЕЦ", заяви турският държавен глава на среща с млади хора, чийто видеозапис беше публикуван в акаунта му в Туитър. Така той открито заяви, че ще саботира финансово-икономическите санкции на Запада срещу Руската федерация. 

Руските доставки за Турция осигуряват 45% от газа, 17% от петрола и 70% от пшеницата в страната, а туризмът представлява почти една пета от всички пътуващи руснаци до Турция.

Турският президент блокира и стартиралата процедура за приемането на Финландия и Швеция в Северноатлантическия пакт, обвинявайки Скандинавските страни в толериране на кюрдския тероризъм.

В шепа джобове

автор:Любослав Костов

visibility 910

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ