15 Септември 2025понеделник22:39 ч.

8 тренда обувки са модерни този сезон

Завръщането към женствеността ще бъде новото мото тази пролет и лято

/ брой: 69

автор:Альона Нейкова

visibility 1377

При обувките за сезон пролет/лято 2012 са модерни общо 8 тренда - лак, морски стил, корк и клиновиден ток, лико, червено и платформа, етно и кафяво, ярки цветове, както и лято.
При лака визията е излъскана до блясък и моментално придава на всеки модел допълнителен сексапил. А бляскавият завършек прави високите токчета още по-привлекателни.
Любовта към морето се събужда отново и разпалва огъня на бяло-червено-синята морска страст и при обувките този сезон, като най-актуални ще са леки еспадрили и летни ботуши.
Особено лятно настроение създава клиновидният ток от корк, понякога и с цветни акценти, които веднага привличат погледа. Специалистите са на мнение, че този сезон жените просто няма да могат да минат без такава обувка.
Ликото облагородява новите клиновидни токове и ги прави очарователни, смятат специалистите. На фона на лятното слънце тези елегантно преплетени модели като че ли ни връщат към стила на хипитата.
Червеното е не само най-актуалният цвят на сезона, но и най-изкусителният, особено актуален в комбинация на обувки с платформи. Във всичките му вариации - от черешово до малиновочервено, той поставя дамата в центъра на вниманието, категорични са експертите от Deichmann, които акцентираха на 8-те тренда обувки, модерни този сезон, на специално събитие с водеща Жени Лечева.
Дамите имат възможност да се отдадат и на опиянението на цветовете. Рядко друг път преди модата е била толкова силно повлияна от такива ярки нюанси, при това - допълнени с различни цветови комбинации, които като че ли крещят: "Време е за шоу!"
Класически летни хитове са и моделите етно и кафяво, които още повече подчертават красотата на леко загорелите крака. Въздушният стил на плетените сандали носи в себе си скрита елегантност, убедени са модните спецове.
Лятното настроение и босите крака се допълват от закачливи цветни принтове, например на черешки. А чехлите са перфектният завършек на лекия шик, наречен лято.
Модата при обувките през пролетно-летния сезон 2012 ще бъде нежна и романтична, но заедно с това цветна и експресивна, обобщават експертите. Наред с десените на цветя, пастелните тонове и класическото за лятото бяло доминантни ще бъдат и ярките цветове като червено, синьо, зелено и розово, както и дръзките комбинации между тях. През топлите дни естествените цветови нюанси са също предпочитани. Разнообразните кафеникави тонове в съчетание с етно-елементи остават актуални. Изглежда, че завръщането към женствеността ще бъде новото модно мото: свеж и жизнерадостен ретровид с глeймър привкус.
 

Огромна разлика в доходите на българите

автор:Дума

visibility 707

/ брой: 171

Пътуваме от София до Сърбия изцяло по магистрала

автор:Дума

visibility 758

/ брой: 171

НАП погва амбулантни търговци за укрити доходи

автор:Дума

visibility 713

/ брой: 171

Огромна разлика в доходите на българите

автор:Дума

visibility 737

/ брой: 171

Да се ограничи интернет за децата

автор:Дума

visibility 649

/ брой: 171

Голям пожар бушува на Пелопонес

автор:Дума

visibility 675

/ брой: 171

Германците взимат заеми за всекидневни разходи

автор:Дума

visibility 682

/ брой: 171

Накратко

автор:Дума

visibility 669

/ брой: 171

Признанието на Макрон

автор:Юри Михалков

visibility 684

/ брой: 171

Винаги с разум

visibility 642

/ брой: 171

Разбирате ли смисъла от училището?

visibility 661

/ брой: 171

Глас и съвест на епохата

автор:Дума

visibility 670

/ брой: 171

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ