17 Юли 2025четвъртък08:55 ч.

5,6 млн. лв. глоби от разходки в парковете у нас

автор:Дума

visibility 428

Рекордни глоби в размер на общо 5,6 млн. лв. са наложили полицаите на хора, които са изловени да се разхождат в паркове и градинки, нарушавайки наложените мерки срещу коронавируса, обявиха от МВР, цитирани от „Телеграф”. Издадени са 1119 акта на безразсъдни граждани от цялата страна.

Пловдивчанин е осъден на пробация и му е наложена 5 000 глоба за нарушаване на карантината.

София и Пловдив държат рекорда по издадени актове за разходки в паркове и градинки по време на извънредното положение. Най-много се нарушава в централните райони на градовете.

 До вчерашния ден досъдебните производства срещу лица, нарушили карантината достигнаха до 478, а преписките до 254, обясниха още от силовото ведомство.

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 1058

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 1215

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 1370

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 1326

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 1176

/ брой: 129

Епични провали

visibility 1320

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ