30 Април 2026четвъртък17:33 ч.

Японски майстор татуира с клечки и бои в София

/ брой: 207

автор:Дума

visibility 2186

Прочутият татуист Буншин Хоритоши, известен като Тоши, пристига в София на 10 септември. Той е майстор в традиционния японски стил на татуиране, който се прави ръчно със специални клечки и бои, създадени по древна рецепта. Стилът съществува от около 300 години в Страната на изгряващото слънце и е познат от филмите за японската мафия Якудза. Повечето от членовете на една от най-големите криминални организации в света са с изображения, направени по този начин.
Тоши, както и Маркус Блахни от студио "Smiling Demon" Манхайм (eдин от най-добрите татуисти в азиатския тату стил) ще присъстват на партито "Wiskey in the jar" в "Smokov Tattoo" (ул. "Юрий Венелин" 1, в близост до 7-о училище на ул. "Шишман"). Събитието, на което желаещите ще може да се почерпят с чаша оригинален карибски ром "Sailor jerry", ще се състои на 11 септември (събота) от 19 ч.
Световноизвестните татуисти гостуват в България по покана на Калоян и Стилиян Смокови. Te самите се върнаха преди дни от ежегодния фестивал за татуировки в Швеция "Ink Bash", на който участваха като почетни гости.

Спешна проверка в „Малинова долина“ заради радиация

автор:Дума

visibility 764

/ брой: 79

ЕП поиска по-голям бюджет на ЕС за следващия програмен период

автор:Дума

visibility 697

/ брой: 79

Европейската комисия заведе дело срещу България

автор:Дума

visibility 708

/ брой: 79

Инфлацията в България стигна двегодишен връх

автор:Дума

visibility 661

/ брой: 79

Онлайн магазините масово мамят с намаления

автор:Дума

visibility 679

/ брой: 79

"Алстом" ще успее да достави в срок новите 35 влака

автор:Дума

visibility 694

/ брой: 79

Обща стачка блокира Гърция навръх 1 май

автор:Дума

visibility 714

/ брой: 79

Китай се готви да изнася горива

автор:Дума

visibility 691

/ брой: 79

ЕС призова за цифрова самоличност

автор:Дума

visibility 645

/ брой: 79

Повече полицаи в училищата в Каталуня

автор:Дума

visibility 685

/ брой: 79

Само работещите могат

автор:Ваня Григорова

visibility 674

/ брой: 79

Осигуряване за пенсия или пари веднага

visibility 713

/ брой: 79

Значението на думите

visibility 694

/ брой: 79

Ей, дръпнахме с богатството!

автор:Юрий Борисов

visibility 704

/ брой: 79

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ