29 Април 2026сряда19:22 ч.

Царица Роза на Казанлък Кристина Попова и нейните подгласнички Нона Ангелова и Дебора Маркова

Внучката на Тодор Живков облече "Царица Роза" 2023

/ брой: 107

автор:Дума

visibility 2323

Тази година в началото на юни бе коронясана 55-ата "Царица Роза" Кристина Попова .Тя беше избрана по време цветен спектакъл, който се състоя по-рано. На второ място журито постави Нона Ангелова, а трета в престижния конкурс стана Дебора Маркова.

Роклите са дело на дизайнера Евгения Живкова, внучката на Тодор Живков. "Тазгодишните рокли са направени от тафта, която е поръчана специално за цариците", каза Живкова. От думите й стана ясно, че розовият цвят е специално подбран. Изработката на роклите е отнела повече от два месеца заедно с доставката на плата и разработката на моделите. 

Ученик създаде AI робот от отпадъци

автор:Дума

visibility 662

/ брой: 78

Кратки новини

автор:Дума

visibility 626

/ брой: 78

Търси се причина

автор:Мая Йовановска

visibility 717

/ брой: 78

Политическо фуего

visibility 654

/ брой: 78

Отвъд лошия сценарий

visibility 648

/ брой: 78

Пред БСП има дълъг и стръмен път

автор:Николай Шопов

visibility 741

/ брой: 78

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ