17 Юли 2025четвъртък15:33 ч.

Царица Роза на Казанлък Кристина Попова и нейните подгласнички Нона Ангелова и Дебора Маркова

Внучката на Тодор Живков облече "Царица Роза" 2023

/ брой: 107

автор:Дума

visibility 1741

Тази година в началото на юни бе коронясана 55-ата "Царица Роза" Кристина Попова .Тя беше избрана по време цветен спектакъл, който се състоя по-рано. На второ място журито постави Нона Ангелова, а трета в престижния конкурс стана Дебора Маркова.

Роклите са дело на дизайнера Евгения Живкова, внучката на Тодор Живков. "Тазгодишните рокли са направени от тафта, която е поръчана специално за цариците", каза Живкова. От думите й стана ясно, че розовият цвят е специално подбран. Изработката на роклите е отнела повече от два месеца заедно с доставката на плата и разработката на моделите. 

Средствата по ПВУ за саниране са спасени

автор:Дума

visibility 25

/ брой: 130

Словакия пак блокира санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 21

/ брой: 130

Джорджеску остава под съдебен контрол

автор:Дума

visibility 16

/ брой: 130

Париж отменя два официални празника

автор:Дума

visibility 26

/ брой: 130

Пекин стопля отношенията с Брюксел

автор:Дума

visibility 22

/ брой: 130

Възможности

автор:Александър Симов

visibility 20

/ брой: 130

Ах, леглото

автор:Аида Паникян

visibility 27

/ брой: 130

Пълен батак при хранилището за ядрени отпадъци

visibility 25

/ брой: 130

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ