30 Октомври 2020петък13:54 ч.

Вижте състава на новия Национален съвет на БСП

автор:Дума

visibility 10485

50-ия Конгрес  на БСП избра състава на Националния съвет. 902 гласували  делегати избраха  152 члена на НС – 37 от тях от квотата на Младежкото обединение. 31 члена на Националният съвет са делегирани представители, а 4 са по право. За председател на Общопартийна контролна комисия на БСП е избран Емил Войнов с 384 гласа.

 Избраните членове на Националния съвет на БСП са:

     Крум Зарков – 487 гласа

    Янаки Стоилов - 451

    Георги Свиленски - 450

    Румен Гечев - 442

    Александър Симов - 437

    Кристиан Вигенин - 437

    Борислав Гуцанов - 427

    Атанас Зафиров - 416

    Вяра Емилова  - 408

    Костадин Паскалев - 408

    Борис Цветков - 404

    Виктор Годжов - 404

    Радослав Гайдарски -  403

    Румен Овчаров - 394

    Пенчо Шапков - 392

    Петър Витанов - 391

    Асен Гагаузов - 387

    Бриго Аспарухов - 386

    Донка Михайлова - 381

    Георги Гьоков - 367

    Крум Дончев - 365

    Иван Ченчев - 364

    Драгомир Стойнев - 362

    Кирил Добрев - 361

    Валери Сарандев - 360

    Светлана Шаренкова - 355

    Александър Александров - 353

    Деница Златева - 351

    Петър Мутафчиев - 350

    Стоян Мирчев - 350

    Явор Гечев - 347

    Димитър Данчев - 345

    Калоян Паргов - 343

    Манол Генов - 342

    Ивайло Лилов - 340

    Георги Йорданов - 339

    Анна Янева - 335

    Филип Попов - 334

    Таско Ерменков - 332

    Георги Търновалийски - 330

    Христо Проданов - 330

    Евгени Кирилов - 324

    Весела Лечева - 323

    Зорница Василева - 322

    Иван Валентинов Иванов - 322

    Десислава Георгиева Йорданова - 321

    Евгени Белий - 319

    Станислав Владимиров - 319

    Бойко Клечков - 317

    Рабие Кьосева – 317

    Александра Берданкова – 315

    Тодор Байчев – 313

    Милко Недялков – 312

    Кристина Сидорова – 310

    Всил Антонов – 309

    Катя Георгиева – 309

    Генади Събков – 306

    Иван Ибришимов – 306

    Никола Георгиев – 306

    Боян Балев – 305

    Ирена Анастасова – 305

    Кирил Кирилов – 305

    Венета Петрова – 303

    Димитър Чотурков – 303

    Йордан Младенов – 296

    Евдокия Асенова – 295

    Емил Хумчев – 293

    Димитър Кочков – 290

    Атанас Маджарски – 289

    Силвия Стойчева -289

    Милена Хинкова – 288

    Боян Иванов -287

    Габриела Величкова – 287

    Денчо Бояджиев – 287

    Йордан Георгиев - 287

    Михаил Ставрев – 287

    Иван Димов Иванов – 286

    Таня Митова -286

    Атанас Костадинов -285

    Десислава Маркова – 284

    Светла Бъчварова-Пиралкова – 284

    Манол Манолов – 283

    Петко Тюфекчиев – 281

    Калин Кръстев – 280

    Николай Тишев – 280

    Десислава Петрова -279

    Иван Виделов – 278

    Марияна Маринова – 278

    Филчо Филев – 278

    Анна Славова – 277

    Венелин Башев -277

    Калинка Николова - 277

    Невена Цачева – 277

    Иван Таков – 276

    Маргарита Петкова – 276

    Емилия Жилиева – 275

    Михаил Лисков – 275

    Смиляна Нитова – 274

    Росен Миланов – 273

    Виолета Христодулова

    Мариана Бояджиева – 271

    Мирослав Михайлов -271

    Свилен Атанасов – 271

    Антон Кутев – 270

    Марин Пенков – 270

    Атанас Петков – 269

    Добрин Данев – 266

    Кольо Милев – 266

    Огнян Стоянов - 266

    Радка Тошева – 266

    Георги Стоянов Георгиев -265

    Цветан Лацов – 265

    Николина Цолова – 263

    Павел Михайлов – 263

    Радослав Илиевски -263

 Избраните членове от младежката квота на Националният съвет са:

     Петя Михалевска - 358

    Антонио Василев - 353

    Богдан Кирилов - 351

    Цветелина Пенкова - 348

    Деница Китанова – 340

    Николай Гочев – 340

    Камен Тодоров – 337

    Веселин Пенчев – 336

    Ленко Петканин – 334

    Момчил Неков – 324

    Емануил Аргилашки – 319

    Атанас Атанасов – 316

    Иван Цанов – 310

    Мирослава Гатева – 306

    Георги Ангелов – 305

    Диана Ласонина – 302

    Иван Петков – 302

    Валери Митов – 300

    Галин Дурев – 299

    Васил Стоянов – 298

    Станислав Стоенчев – 295

    Марио Ташев – 294

    Теодора Овчарова – 294

    Еньо Савов – 293

    Атанас Телчаров – 292

    Костадин Харисков – 289

    Йордан Влахов – 288

    Илия Христов – 284

    Теодора Халачева – 282

    Стоянка Балова – 279

    Пламен Владимиров – 278

    Красимир Карамфилов – 277

    Павел Пешов – 277

    Ваня Маникатева – 275

    Надежда Мидюрова – 273

    Константина Карабоюкова – 272

    Иван Мандински – 268

 Избраните за членове на ОПКК са:

     Гергана Алексова – 522

    Венелина Арнаудова – 499

    Марио Трайков – 435

    Емил Войнов – 403

    Валентина Богданова – 354

    Диана Карамфилова – 345

    Борислав Кръстев – 341

    Антоанета Георгиева – 325

    Антония Шейредова – 325

    Александър Манолов – 323

    Керанка Кунева – 322

    Валерия Гетова – 317

    Пламен Пувков – 316

    Атанас Николов – 308

    Петър Янев – 306

    Янка Сачкова – 304

    Ивайло Василев – 294

    Галин Господинов – 293

    Константин Смилев – 292

    Кремена Лалева – 288

    Ралица Велизарова – 288

    Емил Бехар – 286

    Стансилав Жеков – 283

    Валентин Петков – 282

    Костадинка Аврамова – 280

    Костадин Арнаудов – 276

    Ивелина Виденова – 273

    Ралица Андреева – Любенова – 263

    Ивайло Георгиев – 262

    Жана Иванова – 259

    Катя Петрова - 256

 

Избраните за делегирани представители в Националния съвет са:

 

    Благоевград – Владимир Москов

    Бургас – Стойко Танков

    Варна – Павел Раличков

    Велико Търново – Пламен Чернев

    Видин – неизбран

    Враца – Дафинка Замфирова

    Габрово – Трифон Панчев

    Добрич – Даниел Йорданов

    Кърджали – Милко Багдасаров

    Кюстендил – Станислав Павлов

    Ловеч – Минчо Казанджиев

    Монтана – Георги Димов

    Пазарджик – Петя Цанкова

    Перник – Мирослав Стоицев

    Плевен – Стефан Бурджев

    Пловдив – Георги Гергов

    Пловдив област –Веска Ненчева

    Разград – Даниел Йорданов

    Русе – Пламен Рашев

    Силистра – Данаил Николов

    Сливен –Деян Дечев

    София 23-ти район – Орлин Ваташки

    София 24-ти район – Николай Маринов

    София 25-ти район – Стефан Василев

    София област – Владимир Георгиев

    Смолян – Панталей Мемцов

    Стара Загора – Румяна Динева

    Търговище – Илия Илиев

    Хасково – Емилия Масларова

    Шумен – Лили Петрова

    Ямбол – Нели Славова

 

 

 

  

И Великобритания обмисля пълна карантина

автор:Дума

visibility 86

Франция под карантина

автор:Дума

visibility 203

/ брой: 207

Ислямист закла трима в църква в Ница

автор:Дума

visibility 263

/ брой: 207

Датата

автор:Дума

visibility 169

/ брой: 207

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ