23 Октомври 2025четвъртък14:28 ч.

Витоша посреща Левски на Националния стадион, а не в Бистрица

/ брой: 155

автор:Дума

visibility 951

Мачът Витоша - Левски ще се играе на стадион "Васил Левски". Това е крайното решение на БФС. Тимът от Бистрица няма да бойкотира мача, както се беше заканил. Причината е, че ръководството е получило уверение, че следващите срещи с Левски и ЦСКА-Сф ще се играят на стадиона в Бистрица.

"Категорични сме в позицията си да бойкотираме мача с Левски. Все пак има някакъв напредък. По искане на БФС пратихме предложение ние да поемем вътрешната охрана, а полицията - външната. Нямаме нищо против БФС или полицията. Просто желанието ни е да играем у дома. Надявам се всичко да бъде наред. Има вероятност да играем на нашия стадион. За развитието на един клуб, най-важна е материалната база. Инвестирахме доста средства и подобрихме съоръжението в Бистрица. Имаме лиценз и всички необходими документи. Вместо да направим празник, трябва да домакинстваме на "Васил Левски". Не смятаме, че това е редно. Ние даваме пари за нашата база, а не за заплати на чужденци", заяви шефът на клуба Костадин Ангелов-Лаптопа по-рано днес пред Гонг. GONG.BG.

На въпрос дали се притеснява от изваждане от елита при евентуален бойкот, той заяви:

"Нека ни извадят!".

Очевидно шефовете на Витоша са променили решението си.

БСП решава за ротацията в неделя

автор:Дума

visibility 569

/ брой: 198

Парламентът събра кворум

автор:Дума

visibility 434

/ брой: 198

Радев върна закона за избора на шеф на разузнаването

автор:Дума

visibility 544

/ брой: 198

19 лидери призовават за реформи на ЕС

автор:Дума

visibility 581

/ брой: 198

Стрелба и пожар край парламента в Белград

автор:Дума

visibility 526

/ брой: 198

Нов обир на музей във Франция

автор:Дума

visibility 513

/ брой: 198

Пълен кръг

автор:Александър Симов

visibility 465

/ брой: 198

Мили Боже, що за новини

/ брой: 198

Със схемички и хитрувания опитват да застроят "Бедечка"

автор:Първан Симеонов

visibility 498

/ брой: 198

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ