11 Юли 2026събота09:26 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Снимка "Алея на книгата" - Варна

Варна посреща 15-ото издание на "Алея на книгата" през август

/ брой: 137

автор:Дума

visibility 5437

Морската столица ще е домакин за 15-а поредна година на най-голямото пътуващо изложение на книгите в България - "Алея на книгата", от 2 до 11 август включително от 10 до 22 ч.
Изложението, организирано от Асоциация "Българска книга" съвместно с Община Варна, ще включва 19 шатри, разположени по пешеходната част на бул. "Сливница" от Севастопол, хотел "Черно море", до централния вход на Морската градина, в които жителите и гостите на града ще могат да намерят над 50 от любимите си издателства. Както всяка година по време на Алеята, шатрата на Културната програма се превръща в най-голямата литературна сцена на открито. Програмата включва срещи с автори, представяния на нови заглавия и много събития за малки и големи любители на книгите.

Над 72% от руснаците одобряват Путин

автор:Дума

visibility 2429

Снимка на деня - 10.07.2026 г.

автор:Дума

visibility 2444

Гърция намалява цените на горивата през лятото

автор:Дума

visibility 2449

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ