13 Юни 2025петък05:42 ч.

Цветомир Найденов: Създадохме го с 600 лв., а сега играем финал

/ брой: 98

автор:Дума

visibility 806

Благодетелят на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов използва фейсбук за обръщение към феновете преди снощния финал за Купата на България срещу Лудогорец.

"Създаден от фенове на ЦСКА с 600 лева във Военния клуб в София през 2016 г., тръгнал от абсолютната нула на Четвърта лига, минал през Трета лига, после два сезона - Втора лига, после Ефбет лига... и днес ЦСКА на феновете играе финал за Купата на България. Скромно, тихо, стъпка по стъпка, без съдии, без уговорки, без комбинации и "организация"... Честит празник и успех, Армейци!", написа Найденов.

Последният треньор, спечелил титлата с Левски - Емил Велев, написа под поста на Найденов: "Вдигаш купата днес, защото си истинския ЦСКА, честит празник! 2:1."

Найденов отговори с: "Честит празник, Легенда!“.

Австрия потресена от трагедията в Грац

автор:Дума

visibility 661

/ брой: 105

Електропроводите палят пожарите в Гърция

автор:Дума

visibility 696

/ брой: 105

Горещините стават норма за планетата ни

автор:Дума

visibility 652

/ брой: 105

Накратко

автор:Дума

visibility 560

/ брой: 105

Издънката

автор:Александър Симов

visibility 623

/ брой: 105

Не на продажбата на БДЖ!

автор:Чавдар Найденов

visibility 623

/ брой: 105

Време за приобщаване

visibility 630

/ брой: 105

Медиите клеветят Диляна Гайтанджиева

автор:Дума

visibility 658

/ брой: 105

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ