29 Април 2026сряда23:49 ч.

Талант от Септември премина в Бенфика

автор:Дума

visibility 180

16-годишният централният защитник Калоян Костов е подписал своя професионален договор с португалския гранд Бенфика, обявиха офииално от клуба.
Костов е юноша на Септември София и е част от националния отбор на България до 17 години. Освен от Бенфика, интерес към 196-сантиметровия защитник проявяваха още италианските грандове Интер и Ювентус.
"Много съм радостен да съм част от този голям клуб, който има страхотна история и уникални фенове. Много съм щастлив и нямам думи да опиша какво чувствам", сподели българският талант при представянето си.
Костов ще бъде вторият българин в Бенфика след настоящия треньор на Черно море Илиан Илиев, преминал от Левски в лисабонския гранд през 1995 г.

Търси се причина

автор:Мая Йовановска

visibility 1045

/ брой: 78

Политическо фуего

visibility 980

/ брой: 78

Отвъд лошия сценарий

visibility 962

/ брой: 78

Пред БСП има дълъг и стръмен път

автор:Николай Шопов

visibility 1089

/ брой: 78

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ