16 Юли 2025сряда16:17 ч.

Стрелба в болница

/ брой: 238

автор:Дума

visibility 1110

Мъжът, заподозрян, че е убил шестима души и е ранил смъртоносно двама в чешка болница във вторник сутринта, е мъртъв, след като се е застрелял в главата, съобщи полицията. "Намерихме стрелеца. 42-годишният мъж се застреля в главата, преди полицията да предприеме действия, той е мъртъв", обяви полицията.

Сутринта вчера в чешкия град Острава се разигра невероятна ситуация, при която неизвестен нападател откри огън в болница. Стрелбата се е състояла в чакалнята около 7 часа сутринта местно време. В резултат на стрелбата загинаха шестима души.

Чешката полиция разпространи снимка на заподозрения като извършител на убийствата. Издирваше се мъж, висок около 180 см, облечен с червено яке. Районът около болницата бе отцепен.

След съобщението за смъртта на нападателя не бяха дадени подробности за възможните мотиви за извършване на престъплението.

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 302

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 319

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 331

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 288

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 309

/ брой: 129

Епични провали

visibility 311

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ