16 Юли 2025сряда21:46 ч.

Страните от ЕС одобриха временни предпазни препоръки за полетите от Китай

автор:Дума

visibility 1593

Страните от Европейския съюз одобриха временни предпазни препоръки за полетите от Китай, информира Нова тв. Очаква се страните-членки да изискват от пристигащите от Китай да представят отрицателно изследване за COVID-19, направено до 48 часа преди полета.

Пътниците от и към Китай ще бъдат призовани да носят по време на полета маски с висока защита. Някои от пристигащите от Китай на произволна основа ще бъдат изследвани за COVID.

Въвеждат се задълбочени проверки на отпадните води на европейските международни летища и от самолетите от Китай, за да се установи дали се разпространяват нови щамове на вируса на болестта.

Предвижда се мерките да бъдат преразгледани отново след две седмици.

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 385

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 379

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 399

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 389

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 382

/ брой: 129

Епични провали

visibility 394

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ